32nd IATEFL Poland International Conference za nami!

konferencja angielski PWN
Artykuł w PDF

Relacja z wydarzenia

32 konferencja dla nauczycieli języka angielskiego organizowana przez Stowarzyszenie IETEFL odbyła się w dniach 22–24 września 2023 we Wrocławiu.

Byliśmy jednym z partnerów tego wydarzenia, które jest jedną z największych konferencji w branży – w tym roku w ciągu 3 dni odbyło się aż 115 sesji tematycznych! Konferencja to nie tylko szkolenia i wykłady, to również miejsce spotkań nauczycieli, przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz prezentacji oferty wydawniczej do nauki języka angielskiego.

 

 

Można było nas spotkać na dwóch stoiskach: Wydawnictwa Naukowego PWN wspólnie z Cambridge University z Cambridge University Press & Assessment oraz Księgarni PWN. Odwiedzający mieli możliwość obejrzeć i kupić publikacje obu wydawców, a także otrzymać zestawy gadżetów. W sobotę, 23 września, nasi prelegenci wygłosili zaś dwa niezwykle udane wystąpienia:

 

  • dr Piotr Steinbrich nt. Redefining the principles - paradigm shift(s) in FL education,

 

  • Helen Kenyon z Cambridge University & Assessment nt. Small talk: encouraging communication in the young learner classroom

 


Obie prelekcje spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników 32nd IATEFL Poland International Conference. Sesje zachęciły uczestników do aktywnego udziału, przede wszystkim dzięki angażującej tematyce, wysokiemu poziomowi merytorycznemu oraz interaktywnej formie wystąpień. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy podzielić się z nauczycielami naszymi doświadczeniami oraz wypracowanymi przez naszych ekspertów dobrymi praktykami. Cieszymy się, że przekazana przez nas wiedza będzie służyć anglistom w codziennej pracy dla uatrakcyjnienia lekcji oraz podwyższenia efektywności nauczania. Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzali nasze stoiska i zapoznali się z naszą ofertą.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Zapraszamy do fotorelacji

32 konferencja dla nauczycieli języka angielskiego

 

32 konferencja dla nauczycieli języka angielskiego