Dzień Edukacji Narodowej – świętujemy Dzień Nauczyciela!

Artykuł w PDF

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie

Z okazji Dnia Nauczyciela, w imieniu Grupy PWN, na ręce nauczycieli, wykładowców i oświatowców pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzymy Państwu, aby każdy dzień był przepełniony pasją i radością z wykonywanej pracy. Niech moc inspiracji, ciekawych wyzwań oraz sukcesów przyniesie wiele satysfakcji i przyczyni się do zawodowego spełnienia.

Jak pisali Maria Montessori i Janusz Korczak nauczyciel spełnia swój cel wtedy, gdy wyzwala w swoich uczniach samodzielność. Jest przewodnikiem w drodze do autonomii każdego młodego człowieka i wspólnie z grupą uczniów przeżywa wiele wspaniałych intelektualnych uniesień. Otwiera oczy na świat i na człowieka.

Życzymy Państwu by ta wspólna edukacyjna podróż, w którą Państwo zabierają kolejne pokolenia naszych dzieci i kolejne pokolenia studentów, była właśnie taką wspaniałą wyprawą w piękne nieznane rejony, gdzie każdy może przeżyć i odkryć coś niezwykłego, a następnie podzielić się tym ze sobą nawzajem licząc na uśmiech i zrozumienie.

Życzymy też wiele wytrwałości, nieustającej wiary w realne znaczenie edukacji dla nas wszystkich oraz wielu kreatywnych pomysłów wypełniających codzienne lekcje i zajęcia

A w ramach wspólnego świętowania proponujemy….

 

Konkurs z okazji Dnia Nauczyciela

Twój idealny dzień pełen odpoczynku

 

Podziel się z nami swoimi pomysłami na spędzanie wolnego czasu po lekcjach i wygraj zestaw 3 książek:

Teresa Driscoll „Obserwuję Cię”,

Magdalena Kordel „Pejzaż z aniołem” ,

Florence Bessoy „Randki po parysku”.

Liczymy, że upominki, które przygotowaliśmy, sprawią Wam przyjemność, a lektura książek idealnie wpisze się w scenariusz wymarzonego relaksu.

Jeśli macie ochotę wziąć udział w konkursie, zapraszamy Was na naszą stronę na Facebooku. Zabawa rusza 13 października i będzie trwała przez 9 dni, do 21 października.

 

 

W naszej księgarni internetowej PWN czekają również na Was atrakcyjne promocje na nasze ponadczasowe i kultowe książki autorstwa wspomnianej Marii Montessori i Janusza Korczaka. Zapraszamy do zakupu i lektury.

 

 

Kłaniamy się z wdzięcznością, życząc wszystkim nauczycielom optymizmu i mnóstwa uśmiechu. Niech ten piękny dzień upłynie Państwu najprzyjemniej, jak to możliwe.