Expertos Ele

Expertos Ele
Artykuł w PDF

X edycja Ogólnopolskiej Konferencji dla iberystów

W dniach 3-4.12.2022 odbyła się X Ogólnopolska Konferencja dla iberystów Expertos Ele organizowana przez KUL w Lublinie oraz szkołę La Mancha z Gdyni.

W konferencji wzięli udział nauczyciele języka hiszpańskiego ze szkół językowych i publicznych, autorzy językowych publikacji oraz prelegenci. Dużą grupę gości stanowili również studenci planujący w przyszłości uczyć języka hiszpańskiego.

W ramach wydarzenia zostały zorganizowane warsztaty, podczas których nauczyciele mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w metodyce nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego. 

Miło było nam gościć Państwa przy naszym stoisku wystawienniczym oraz podczas warsztatu, który poprowadził ekspert PWN - Stefano Naredone. Jego wystąpienie zatytułowane: Nauka hiszpańskiego za pomocą wszystkich zmysłów wzbudziło duże zainteresowanie wśród uczestników wydarzenia.

Na stoisku PWN pokazaliśmy ofertę tytułów do nauki języka niemieckiego – znaną i lubianą serię podręczników Generation oraz nowość na 2023 rok – czteroczęściowy kurs do nauki języka hiszpańskiego dla szkół ponadpodstawowych  ¡Todo listo!. Nauczyciele żywo zainteresowani naszymi materiałami, zadawali pytania, dając nam do zrozumienia, że niecierpliwie czekają na nasze nowe podręczniki.

Były to dwa dni pełne emocji i owocnych spotkań w języku hiszpańskim. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Fotorelacja

Zobacz więcej

dziewczynka w słuchawkach laptop
25 lutego 2022 | Języki obce

Rola wizualizacji w nauczaniu języków obcych

Jak osiągnąć efektywność w szkolnych procesach uczenia?

3 czerwca 2022 | Języki obce

Czas dla siebie

Dorota Mroczkowska

stos książek
6 października 2021 | Języki obce

Europejskie portfolio językowe w polskiej szkole

Rozwijanie kompetencji językowych