Nowe, innowacyjne wydanie „Repetytorium z gramatyki języka niemieckiego” Stanisława Bęzy jest już w zasięgu Twojej ręki

Repetytorium z niemieckiego Stanisława Bęzy
Artykuł w PDF

Dlaczego warto zamówić najnowsze wydanie z wersją online?

 

 

 

 

 

 

Aby pobrać materiał, zaloguj się lub zarejestruj.

Pobierz spis treści

 

Bo to ponadczasowy klasyk dla każdego uczącego się

Jeśli planujesz studiować germanistykę albo już jesteś studentem, uczniem lub uczestnikiem kursu językowego, ta publikacja jest zdecydowanie dla Ciebie. To nie tylko zbiór świetnie uporządkowanych ćwiczeń, ale również skarbnica wiedzy, którą warto zawsze mieć przy sobie.

Bo to przedmaturalny pewniak i egzaminacyjny gwarant zdawalności

W najnowszej publikacji znajdziesz absolutnie wszystko, co potrzebne by gruntownie powtórzyć i usystematyzować wiedzę przed maturą i przed wszelkimi innymi egzaminami językowymi. Obejmuje wiedzę na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym. To właśnie za pomocą tego repetytorium maturę zdało już kilkanaście pokoleń maturzystów w naszych kraju!

Bo to repetytorium idealne dla polskiego odbiorcy

Dzięki tak długiej obecności wśród uczących się, dzięki zebranym przez lata doświadczeniom i zgromadzonej wiedzy dydaktycznej autor dostosowuje podręcznik bezpośrednio do polskiego ucznia, studenta czy uczestnika kursu językowego. Zwraca uwagę na błędy najczęściej popełniane przez Polaków oraz na zagadnienia, które sprawiają im szczególne trudności. Podręcznik przepełniony jest doskonale przemyślanymi ćwiczeniami wdrażającymi, automatyzującymi i utrwalającymi poszczególne struktury gramatyczne.

Bo najnowsza cyfrowa odsłona umożliwi Ci jeszcze skuteczniejszą i sprawniejszą naukę wszędzie i o dowolnej porze

Wersja online jest dostępna na platformie SuperMemo, pod adresem: supermemo.com. Można z niej korzystać używając różnych systemów operacyjnych (Android, iOS, PC, Windows) i wykorzystywać
do tego celu kilka różnych urządzeń (np. telefon, tablet, komputer) naprzemiennie. Wszystkie postępy w nauce zostaną zapisane z możliwością odtworzenia na każdym nośniku, gdy tylko pojawi się taka potrzeba.

 

 

Kurs interkatywny nie wymaga żadnych skomplikowanych operacji. Wystarczy, że kupisz podręcznik i zastosujesz się do poniższej krótkiej instrukcji:

  1. Rejestrujesz się w SuperMemo
  2. Klikasz przycisk: Aktywuj kurs z kodem
  3. Przepisujesz kod aktywacyjny zamieszczony w Twoim zakupionym egzemplarzu i naciskasz przycisk “Zatwierdź”

 

Zobacz fragment

 

 

Uczysz się bez ograniczeń. Powtarzasz w domu, w autobusie i na spacerze.

Co konkretnie zawiera wersja interaktywna?

  • 4913 kart do nauki, w tym: 4756 ćwiczeń, 157 kart z objaśnienia gramatycznymi.
  • Kurs jest w całości udźwiękowiony nagraniami native speakerów niemieckich.
  • Podział na rozdziały, kolejność i numeracja jest identyczna jak w wersji papierowej. Łatwo znajdziesz wszystkie interesujące Cię zagadnienia korzystając z obydwu nośników.
  • Czekają na Ciebie różnorodne typy ćwiczeń: od najprostszego ćwiczenia typu pytanie-odpowiedź po zadania interaktywne typu luka do uzupełnienia, test wyboru, lista rozwijana z opcjami, ćwiczenia typu "przeciągnij i upuść".
  • W aplikacji SuperMemo na urządzeniach z Androidem i iOS został zaimplementowany mechanizm rozpoznawania mowy. To oznacza, że wypowiadając się na głos możesz również odpowiadać na zadawane pytania.
  • Oparta na badaniach naukowych metoda SuperMemo planuje powtórki na podstawie historii nauki użytkownika. Metoda optymalizacji powtórek SuperMemo wygrała nagrodę w kategorii Science of Learning Award 2020" na konferencji Reimagine Education współorganizowanej przez Wharton School przy Uniwersytecie Pensylwanii w Filadelfii.

 

 

Nie zwlekaj. Zamawiaj. Ucz się wszędzie i o dowolnej porze - tak jak lubisz!

 

Kup