Pobierz materiał - Powtórki Gramatyczne

Artykuł w PDF

Powtórki Gramatyczne dla uczniów szkół średnich

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023.
Trudno przewidzieć jego przebieg i charakter, ale na pewno warto wykorzystać jego początek na powtórki, podsumowania i ocenę wiedzy uczniów po wakacjach.


Przygotowaliśmy dla Państwa gotowy, kompleksowy test dla uczniów szkół średnich, który pomoże zdiagnozować znajomość podstawowych zagadnień na poziomie B1+/B2.

 

Aby pobrać materiał, zaloguj się lub zarejestruj.

Pobierz materiał

 

Powtórki gramatyczne

na poziomie B1+/B2

Zbiór tematycznie uporządkowanych ćwiczeń, które umożliwiają sprawdzenie znajomości gramatyki i słownictwa zarówno uczniów na wyższym jak i na niższym poziomie biegłości językowej.

Materiał doskonale nadaje się na zajęcia z uczniami klas maturalnych, ale także dla uczniów którzy rozpoczynają naukę w szkole średniej aby przekonać się jakie są ich umiejętności oraz elementy które wymagają jeszcze pracy i ćwiczenia.


Do pobrania:

 kompleksowy test gramatyczny w PDF,

 klucz odpowiedzi do ćwiczeń.

Mamy nadzieję, że z gotowym materiałem przygotowanym przez naszych ekspertów rozpoczną Państwo nowy rok szkolny 2022/2023 w ciekawy i motywujący dla uczniów sposób.

Grażyna Iskra:

Ukończyła NKJO UJ (1999) oraz IFA UŚ (2004), nauczycielka języka angielskiego z ponad 20-letnim stażem, egzaminatorka maturalna, organizatorka wymian międzynarodowych, koordynatorka wolontariatu w swojej szkole, autorka materiałów dydaktycznych specjalizująca się w testach leksykalno-gramatycznych. Nauczycielka i pasjonatka uhonorowana w roku 2020 Nagrodą Prezydenta Miasta Krakowa za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

 

 

Zobacz więcej

14 kwietnia 2022 | Języki obce

Repetytorium maturzysty

Pobierz przykładowy rozdział