PWN i Cambridge głównymi Sponsorami Kongresu PASE: Wspieramy rozwój edukacji językowej w Polsce

Kongres PASE: Wspieramy rozwój edukacji językowej w Polsce
Artykuł w PDF

Relacja z wydarzenia

W dniach 11-12 maja odbył się jubileuszowy X Kongres Językowy PASE „Embracing the Future”, który zgromadził anglistów i germanistów z Polski i zagranicy. Wydawnictwo Naukowe PWN, wraz z naszym Partnerem Cambrigde, miało zaszczyt być Głównym Partnerem tego prestiżowego wydarzenia, podkreślając swoje zaangażowanie w rozwój edukacji języków obcych w Polsce.

Wydarzenie Polskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych zgromadziło kilkuset ekspertów oraz pasjonatów języka angielskiego i języka niemieckiego z całego kraju, a nawet z zagranicy,  którzy dyskutowali nad najnowszymi trendami, narzędziami i możliwościami w dziedzinie nauki języka angielskiego oraz języka niemieckiego.

Na naszym wspólnym stoisku Wydawnictwa Naukowego PWN i Cambridge University Press & Assessment zaprezentowaliśmy ofertę naszych najnowszych publikacje językowych, w tym podręczniki, repetytoria oraz książki pomagające w przygotowaniu się do egzaminów językowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko za duże zainteresowanie  naszymi materiałami edukacyjnymi. Ekspozycja wydawnictwa była także miejscem intensywnych dyskusji i wymiany poglądów na temat najnowszych trendów w edukacji języków obcych.

Ponadto, eksperci językowi PWN oraz Cambrigde przeprowadzili prelekcje oraz warsztaty dla uczestników PASE 2024:

  • Peter Lucantoni prelekcja “The importance of teacher learning”  oraz warsztaty  “The importance of communicative writing”
  • Piotr Steinbrich prelekcja ”(Co-)constructing performance. The case of speaking”.

Dziękujemy nauczycielom za wysoką frekwencję oraz pozytywne opinie i dyskusje po wszystkich wystąpieniach naszych prelegentów.

Jesteśmy dumni z możliwości bycia Głównym Partnerem tak prestiżowym wydarzeniu jak Kongres PASE i możliwości pozostawienia uczestnikom wiele inspiracji oraz nowych pomysłów na dalszy rozwój edukacji języków obcych.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z wydarzenia.