Strange Animals of Australia

Artykuł w PDF

Lekcja o niesamowitych zwierzętach w Australii

Już niedługo wakacje, czas podróży i eksplorowania świata wokół.

 

Jednym z ciekawszych miejsc do odwiedzenia jest Australia, gdzie możemy spotkać nietypowe, śmieszne, ciekawe zwierzaki, które budzą powszechną sympatię nawet jeśli okazuje się, że ich zachowania nie zawsze należą do sympatycznych 😊

Polecamy gotową lekcję na zajęcia przed i powakacyjne dla młodzieży jako zaproszenie do rozmowy o planach na wakacje i opowieści powakacyjnych.

Strange Animals of Australia

Aby pobrać materiał, zaloguj się lub zarejestruj.

Pobierz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zadania przygotowane zostały przez Romana Ociepę, autora wielu popularnych materiałów dydaktycznych na lekcje języka angielskiego o tematyce kulturoznawczej, leksykalnej i gramatycznej.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Roman Ociepa:

Uzyskał dyplom licencjacki (NKJO UJ, 1995) oraz dyplom magisterski (IFA UJ, 1999) z zakresu filologii angielskiej. Uczy języka angielskiego od ponad 20 lat. Jest autorem wielu książek do nauki języka angielskiego wydanych przez Egis, Wydawnictwo Szkolne PWN i Polonsky. Interesują go przede wszystkim zawiłości słownictwa angielskiego oraz kultura i historia krajów anglojęzycznych. Obecnie rozwija dwie serie publikacji poświęcone egzaminowi ósmoklasisty oraz egzaminowi maturalnemu z języka angielskiego.