X Kongres Językowy PASE

Artykuł w PDF

EMBRACING THE FUTURE

Kongres Językowy PASE „Embracing the Future” to największe i najbardziej inspirujące wydarzenie w branży edukacji językowej w Polsce. To także możliwość spotkania na żywo z najlepszymi polskimi i zagranicznymi ekspertami i ekspertkami, szansa na rozwój własny, swoich uczniów, studentów oraz zyskanie nowej perspektywy. To również dostęp do najnowszej oferty materiałów dydaktycznych międzynarodowych partnerów wydarzenia. Skorzystaj z tej szansy i dołącz do wydarzenia.

Kongres PASE odbędzie się w weekend 11-12 maja 2024 r. na Uniwersytecie Warszawskim w budynku Dawnego Gmachu Biblioteki UW (Stary BUW) przy ulicy Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

 

Wydawnictwo Naukowe PWN i CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS AND ASSESSMENT, jako główni sponsorzy wydarzenia przygotowali niezwykle ciekawe, merytoryczne i praktyczne wystąpienia naszych ekspertów:

 

 

 
 

Podczas Kongresu poznasz następujące zagadnienia:

» Kierunek rozwoju edukacji językowej — adaptacja programów nauczania i metod dydaktycznych do wyzwań i szans ery cyfrowej.
» Efektywne i efektowne narzędzia i metody nauczania.
» Języki obce w erze cyfrowej.
» Kompetencje przyszłości — identyfikacja kluczowych umiejętności językowych i społecznych niezbędnych do osiągnięcia sukcesu i funkcjonowania w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.
» Rozwijanie metodyki nauczania języków obcych — adaptacja do cyfrowej rzeczywistości, kształtowanie kluczowych kompetencji i wzmacnianie roli nauczyciela.
» Prowadzenie szkoły językowej.
» Zarządzanie biznesem edukacyjnym.
» Wyzwania edukacyjne przyszłości Wellbeing i rozwój osobisty.

Serdecznie zapraszamy!