Face it okładka podręcznika

Face it

Pięcioczęściowa seria podręczników do nauki języka angielskiego, dla uczniów liceów i techników, którzy kontynuują naukę.  Kurs przygotowuje uczniów do matury już od pierwszego tomu, uwzględniając potrzeby klas na różnych poziomach znajomości języka angielskiego.

Kurs powstał dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia uznanych wydawców, jakimi są Cambridge University Press & Assessment oraz Wydawnictwo Naukowe PWN.
Udział w projekcie zespołu doświadczonych specjalistów w dziedzinie ELT gwarantuje najwyższą jakość materiałów i tym samym, sukces edukacyjny.

W 2023 roku dostępne będą dwie pierwsze części kursu. Umożliwi to dobranie odpowiedniego poziomu startowego dla grupy: A2+/B1 lub B1/B1+ .

FACE IT to nowoczesna publikacja, która spełnia potrzeby i wpisuje się w możliwości pokolenia Z. Współczesna młodzież, która szybko się nudzi i lubi różnorodność formy oraz prostotę przekazu, z pewnością doceni małe dawki informacji, ramki z gotowymi schematami wypowiedzi czy praktyczne wskazówki ułatwiające naukę języka angielskiego.

Pełny opis

Elementy serii

Internetowe narzędzia dla nauczycieli