Koniec problemów z brakiem podręcznika!

Teraz wszystkie podręczniki PWN do nauki języków obcych są dostępne zawsze i wszędzie - na laptopie, tablecie, w telefonie - w szkole, w świetlicy i w domu!

 

Cyfrowe podręczniki od PWN to idealnie rozwiązanie, aby odchudzić przeładowane szkolne plecaki. Sprawdź nas! Wejdź na e-akademię.

uczennica języków obcych

 

 


 

Wybierz swój podręcznik

 

podręcznik do angielskiego        podręczniki do niemieckiego        podręczniki do hiszpańskiego        podręczniki do francuskiego        podręcznik do języka rosyjskiego

 

 

Jak uzyskać dostęp do Cyfrowych Podręczników PWN?

 

laptop

Jako uczeń musisz się zarejestrować lub zalogować do e-Akademii PWN. Wybierz podręcznik, z którego korzystasz. Po kliknięciu na dany tytuł wpisz kod (na bieżący rok szkolny), zamieszczony na wewnętrznej stronie okładki podręcznika.

W pozostałych przypadkach prosimy o przesłanie na adres bok@pwn.com.pl informacji, do jakiego podręcznika potrzebujesz dostęp, a my przyznamy Ci kod. W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta, tel. 22 69 54 800.

Rejestracja i logowanie

Niezbędny, ale na szczęście łatwy i intuicyjny początek. Nie martw się: rejestrację przeprowadzisz tylko raz, od tej chwili system będzie Cię rozpoznawał. Przy rejestracji podajesz tylko niezbędne do weryfikacji dane osobowe oraz dane Twojej placówki. Zaczynamy!