Bądź przygotowany!

Zmiany w edukacji – języki obce

Zmiany w edukacji – języki obce

12 czerwca 2024, 17:00
online

W webinarium dr Anna Kozioł omówi zapowiadane zmiany w systemie edukacji oraz w podstawach programowych dla języka obcego nowożytnego dla szkół ponadpodstawowych. Spotkanie będzie okazją do refleksji na temat możliwości i wyzwań, jakie niosą ze sobą te zmiany oraz jak mogą one wpłynąć na codzienną pracę nauczycieli. 

Serdecznie zapraszamy nauczycieli języków obcych na webinarium, które poprowadzi dr Anna Kozioł – dyplomowany nauczyciel języka angielskiego, redaktor, autor, egzaminator.

12 czerwca o 19:00

Poruszane tematy:

  • zapowiadane zmiany w systemie edukacji oraz w podstawach programowych dla języka obcego nowożytnego dla szkół ponadpodstawowych,
  • wnioski i refleksje na temat możliwości i wyzwań, jakie niosą ze sobą te zmiany.

Nota o prelegentce

Anna Kozioł

dr Anna Kozioł - dyplomowana nauczycielka języka angielskiego, redaktorka, autorka. Współtworzyła Informator o egzaminie maturalnym z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z testowaniem i pomiarem językowym, prowadziła badania empiryczne dotyczące czynników indywidualnych oraz społecznych i ich roli w procesie osiągania sukcesu językowego. Prelegentka na licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, gdzie prezentowała wyniki swoich badań oraz dzieliła się doświadczeniami związanymi z pracą z uczniem. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń poświęconych metodologii nauczania języka obcego i testowaniu umiejętności językowych, w tym szkoleń zagranicznych w Anglii i w Szkocji.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w webinarium


E-mail z linkiem do webinarium zostanie wysłany 11.06.2024 r.
Prosimy o sprawdzenie wszystkich folderów w poczcie.
Zalecamy skorzystanie z przeglądarki Google Chrome.


 

Zobacz pozostałe wydarzenia