Dydaktyczne zero-waste

Dydaktyczne zero-waste

Webinarium dla nauczycieli języka rosyjskiego

29 marca 2023, 17:00
online

Rutyna czy kreatywność? Co jest skuteczniejsze w nauczaniu – powtarzalność, dzięki której zapamiętujemy i czujemy się bezpiecznie, czy kreatywność, która pozwala uczyć się multisensorycznie? A może kreatywna rutyna, czyli sprawdzone metody w nowszej odsłonie? 

 

Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka rosyjskiego na webinarium,
które prowadzi dr Małgorzata Wiatr-Kmieciak


Dydaktyczne zero-waste

 

które odbędzie się
29 marca 2023 r. o godz. 19:00

 

Podczas webinarium podzielę się z państwem pomysłami na wykorzystanie typowych elementów podręcznika w nietypowy sposób. Zaproponuję ćwiczenia tradycyjne, kształtujących nawyki i umiejętności w nowszej odsłonie. Pokażę, jak można wykorzystać nowe formy przekazu (memy, instastories, komentarze i #opisy#) na lekcjach języka obcego.

Dr Małgorzata Wiatr-Kmieciak

Nota o prelegencie

M. Wiatr-Kmieciak

Małgorzata Wiatr-Kmieciak - Filolog – rusycysta, historyk kultury, tłumacz

Pracownik Instytutu Filologii Wschodniosłowańskicj UAM w Poznaniu. Przede wszystkim jednak dydaktyk – z wykształcenia i zamiłowania i z rodzinnej tradycji. Niezmiennie kocha to, co robi i robi to z wielką pasją, nie ustając w staraniach zaszczepienia tej pasji u swoich studentów. Od dwóch lat reżyser-naturszczyk w teatrze studenckim TеАрт. Autorka podręczników, kursów językowych, skryptów. Maraton już za nią, oczywiście z cyrylicą na koszulce (В темноте летай со мной), szykuje się do kolejnych wyzwań sportowych i dydaktycznych

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w webinarium

E-mail z linkiem do webinarium zostanie wysłany 29.03.2023 r.
Prosimy o sprawdzenie wszystkich folderów w poczcie.
Zalecamy skorzystanie z przeglądarki Google Chrome.