Kurs na maturę 2025

Jak przygotować uczniów do matury w tym roku i kolejnych

Jak przygotować uczniów do matury w tym roku i kolejnych latach

13 marca 2024, 18:00
online

„Zdać Maturę” jest jednym z tych wyrażeń, które towarzyszą uczniom w okresie przygotowań do egzaminu dojrzałości. Wielu maturzystów powtarza je w myślach, a nauczyciele przypominają o nim wielokrotnie na głos. To symboliczne wyrażenie, które oznacza osiągnięcie ważnego etapu edukacji i zdobycie świadectwa dojrzałości. Warto jednak pamiętać, że Matura to nie tylko „zdanie egzaminu”, ale także okazja do wykazania się wiedzą, umiejętnościami i samodzielnością oraz przepustka do edukacji na dalszych etapach. 


Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka angielskiego na webinarium, które poprowadzi dr Anna Kozioł – dyplomowany nauczyciel języka angielskiego, redaktor, autor, egzaminator.

 

13 marca 2024 roku godz. 19:00

 

Jak obrać dobry KURS NA MATURĘ 2025 w świetle dynamicznych zmian w edukacji, aby zdać maturę z języka angielskiego dobrze i jakie wnioski płyną z pierwszej edycji matury przeprowadzonej w maju 2023 r.? 
O tych i wielu innych tematach dotyczących wsparcia przyszłych maturzystów w rozwoju, na drodze do sukcesu opowie dr Anna Kozioł podczas tego webinarium.

Nota o prelegencie

Anna Kozioł

dr Anna Kozioł - dyplomowana nauczycielka języka angielskiego, redaktorka, autorka. Współtworzyła Informator o egzaminie maturalnym z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z testowaniem i pomiarem językowym, prowadziła badania empiryczne dotyczące czynników indywidualnych oraz społecznych i ich roli w procesie osiągania sukcesu językowego. Prelegentka na licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, gdzie prezentowała wyniki swoich badań oraz dzieliła się doświadczeniami związanymi z pracą z uczniem. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń poświęconych metodologii nauczania języka obcego i testowaniu umiejętności językowych, w tym szkoleń zagranicznych w Anglii i w Szkocji.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w webinarium


E-mail z linkiem do webinarium zostanie wysłany 13.03.2024 r.
Prosimy o sprawdzenie wszystkich folderów w poczcie.
Zalecamy skorzystanie z przeglądarki Google Chrome.


 

Zobacz pozostałe wydarzenia