Matura 2023 - ostatnia prosta

Matura 2023 - ostatnia prosta

Wskazówki i rekomendacje Anny Kozioł eksperta maturalnego PWN

21 lutego 2023, 18:00
online

Znajdujemy się na ostatniej prostej przed Maturą 2023. Do egzaminu pozostały trzy miesiące, a więc to idealny moment na ostatnie szlify, powtórzenie wiadomości i przypomnienie informacji związanych z egzaminem maturalnym w edycji 2023. W myśl przysłowia indiańskiego – poświęćmy ten czas na wyposażenie tegorocznych maturzystów w wędki, ponieważ ryb nie jesteśmy w stanie im zaoferować. 

 

21 lutego o 19:00 zapraszamy Państwa na kolejne webinarium organizowane przez PWN dla wszystkich nauczycieli języków obcych.
Szkolenie poprowadzi dr Anna Kozioł, dyplomowana nauczycielka języka angielskiego, redaktorka, autorka. Współtworzyła Informator o egzaminie maturalnym z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023.

 

Podczas webinarium nasza ekspertka:

  • podsumuje co wiemy na temat matury w roku 2023 z j. obcego nowożytnego
  • zaprezentuje wnioski nasuwające się po przeprowadzeniu diagnoz maturalnych z grudnia 2022
  • omówi strategie i sposoby rozwiązywania zadań typowo maturalnych
  • przedstawi autorski pomysł na wdrożenie uczniów do realizacji wypowiedzi pisemnej na egzaminie maturalnym.

Nota o prelegencie

Anna Kozioł

dr Anna Kozioł - dyplomowana nauczycielka języka angielskiego, redaktorka, autorka. Współtworzyła Informator o egzaminie maturalnym z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z testowaniem i pomiarem językowym, prowadziła badania empiryczne dotyczące czynników indywidualnych oraz społecznych i ich roli w procesie osiągania sukcesu językowego. Prelegentka na licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, gdzie prezentowała wyniki swoich badań oraz dzieliła się doświadczeniami związanymi z pracą z uczniem. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń poświęconych metodologii nauczania języka obcego i testowaniu umiejętności językowych, w tym szkoleń zagranicznych w Anglii i w Szkocji.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w webinarium


E-mail z linkiem do webinarium zostanie wysłany 21.02.2023 r.
Prosimy o sprawdzenie wszystkich folderów w poczcie.
Zalecamy skorzystanie z przeglądarki Google Chrome.