#nażyćsię. Jak żyć i pracować, żeby się nażyć?

#nażyćsię. Jak żyć i pracować, żeby się nażyć?

Inspirujące webinarium dla nauczycieli, które zachęci do zastanowienia się i wprowadzenia korzystnych zmian w życiu.

30 maja 2023, 16:00
online

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli języków obcych na webinarium Marty Iwanowskiej-Polkowskiej

#nażyćsię. Jak żyć i pracować, żeby się nażyć?

30 maja 2023 r. o godz. 18:00

 

Za kilka tygodni ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy korzystali z naszych podręczników do nauki języków obcych oraz zasobów na platformie e-Akadamia, z którymi spotykaliśmy się podczas webinariów, konferencji i wizyt w placówkach oświatowych. 

Doceniamy codzienną pracę, słuchamy potrzeb i przygotowujemy nowe materiały z myślą o nauczycielach. Dlatego w podziękowaniu za Wasze zaufanie, specjalnie dla wszystkich nauczycieli języków obcych przygotowaliśmy wyjątkowe i pełne inspiracji spotkanie pod koniec roku szkolnego z psycholożką Martą Iwanowską-Polkowską.

Po okresie aktywnej pracy możemy czuć się pozbawieni energii. W natłoku spraw i obowiązków wpadamy w wir codzienności, zapominając o sobie. Warto jednak poświęcić ten czas na zastanowienie się nad swoim dobrostanem.

Wszyscy chcemy mieć dobre, szczęśliwe życie, doświadczać radości i spełnienia wynikającego z łączenia różnych ról i obszarów naszej egzystencji. Prawdopodobnie każdy z nas chce #nażyćsię!

Jednocześnie mamy przed sobą mnóstwo obowiązków i wyzwań, zmian i trudnych do pokonania przeszkód. Pojawiają się kryzysy, które mogą wytrącać nas z dążenia do szczęścia, utrudniać odczuwanie radości i spełnienia. Możemy jednak nauczyć się inaczej reagować na rzeczywistość, zmieniać swoje podejście do wyzwań i tego, co trudne. Psychologia zna praktyki, które mogą pomóc nam wracać do równowagi i odczuwać pozytywne emocje nawet w okresach zawirowań, turbulencji i niezapowiedzianych tąpnięć.

 

W trakcie wydarzenia uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • co znaczy #nażyć się i co oznacza nażywanie się w życiu prywatnym i w pracy;
  • czego potrzebujemy, by się nażywać nie tylko w życiu osobistym, ale i zawodowym, będąc bardzo zajętymi ludźmi;
  • dlaczego nażywanie się jest trudne – przyjrzymy się temu, co blokuje w nas możliwość doświadczania w życiu osobistym i zawodowym więcej radości i spełnienia;
  • dlaczego nauczyciele, liderki i liderzy różnych społeczności szczególnie powinni pamiętać o nażywaniu się;
  • czy równowaga między pracą a życiem osobistym jest możliwa oraz jak ją osiągnąć;
  • skąd czerpać odwagę do zmian, do odważnego i spójnego z naszymi wartościami życia;
  • jak spotkać się z własnymi emocjami i potrzebami – na które jest miejsce wszędzie, również w szkołach i innych organizacjach.

Nota o prelegencie

Marta Iwanowska-Polkowska - autorka bestsellerowej książki „Nażyć się. Jak zacząć nażywać się od dziś, pamiętać o tym jutro i już nigdy o sobie nie zapomnieć.”

Z wykształcenia psycholożka, z powołania towarzyszka – coachyca PCC ICF, trenerka oraz facylitatorka Playing BIG wg. Tary Sophi Moh. Nagrywa podcast Urzeczywistnij swoje JA. Towarzyszy innym w odważnym urzeczywistnianiu swojego JA w karierze i przywództwie. Wspiera kobiety w tym, by śmiało realizowały ideę #bebraveplaybrave i odważnie podejmowały wyzwania, nie zapominając o czułości dla siebie. Prowadzi programy rozwojowe w obszarze budowania siły i odporności psychicznej. Wspiera liderki i liderów w temacie odważnego przywództwa, zarządzania swoimi emocjami i przechodzenia przez zmiany. Miłośniczka feminiatywów.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w webinarium


E-mail z linkiem do webinarium zostanie wysłany 30.05.2023 r.
Prosimy o sprawdzenie wszystkich folderów w poczcie.
Zalecamy skorzystanie z przeglądarki Google Chrome.


 

Wróć do sekcji Wydarzenia