Nie czuję, że się stresuję, czyli jak poradzić sobie ze stresem

Webinarium o stresie w życiu i w pracy nauczyciela

10 stycznia 2023, 18:00
online

Szkolenie poprowadzi Marta Młyńska, germanistka, trenerka, edukatorka, coachka, twórczyni kreatywnych warsztatów i szkoleń, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego, Członkini Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050, finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018.

W trakcie sesji nasz trener odpowie na pytania:

  • Czym jest stres?
  • Dlaczego tak wielu i wiele z nas żyje w wiecznym stresie?
  • Jak przeciwdziałać nadmiernemu stresowi w naszym życiu?
  • Jak radzić sobie ze stresem chronicznym w pracy?
  • Jak wykorzystać dobry stres w swojej edukacyjnej drodze?
  • Metody i narzędzia do zapobiegania i poradzenia sobie ze stresem w pracy nauczyciela?

 

Marta Młyńska:

Stres, wynika m.in. z coraz większego tempa życia, rosnących oczekiwań i wymogów, a także nadmiaru informacji i zadań, skutkuje coraz częściej wypaleniem, może zabijać, ale w odpowiedniej dawce może być mobilizujący i motywujący. Jak nauczyć się funkcjonować w świecie, w którym stres jest nieunikniony. jak go oswoić i przekuć stres w samo dobro, tego dowiecie się i doświadczycie na warsztatach “Nie czuję, że się stresuję, czyli jak poradzić sobie ze stresem”Nota o prelegencie

Marta Młyńska - Germanistka, trenerka, coach

Marta Młyńska jest germanistką, trenerką, coachką, metodyczką, eduentuzjastką, edukatorką, pasjonatką ludzi i rozwoju osobistego, nauczycielką dyplomowaną, wykładowczynią, finalistką konkursu Nauczyciel Pomorza 2018, Członkinią Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050, laureatką konkursów o zasięgu ogólnopolskim, m.in. „Deutsch hat Klasse” i „Schule im Wandel”, stypendystką Goethe Institut w Warszawie, egzaminatorką maturalną, autorką wielu publikacji z obszaru oświaty i edukacji, tworzy materiały dydaktyczne i autorskie kursy, organizuje i prowadzi szkolenia, webinary oraz konferencje dla nauczycieli, przemawia na eventach edukacyjnych, wspomaga szkoły w rozwoju, współpracuje z instytucjami oświatowymi i biznesem, wspomaga szkoły w rozwoju, ambasadorka programów Be. Eco i Be. Net.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w webinarium


E-mail z linkiem do webinarium zostanie wysłany 10.01.2023 r.
Prosimy o sprawdzenie wszystkich folderów w poczcie.
Zalecamy skorzystanie z przeglądarki Google Chrome.