Q&A Matura 2023

Matura 2023

Matura 2023 - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

28 marca 2023, 17:00
online

W związku z ogromnym zainteresowaniem webinarium Matura 2023 - ostatnia prosta zapraszamy Państwa już 28 marca o 19:00 na specjalne spotkanie zorganizowane przez Wydawnictwo Naukowe PWN dla nauczycieli języków obcych, podczas którego nasz ekspert odpowie na kolejne pytania związane z tematem nowej matury.
Poprosiliśmy państwa abyście przesłali nam swoje wątpliwości a my postaramy się na nie odpowiedzieć w trakcie szkolenia:

 

Q&A Matura 2023

 

Szkolenie poprowadzi dr Anna Kozioł współautorka Repetytorium maturzysty oraz członek zespołu autorskiego Informatora o egzaminie maturalnym z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023.

Ostatnia część szkolenia poświęcona będzie pytaniom, które będziecie Państwo mogli zadawać na czacie w trakcie spotkania.

Nota o prelegencie

Anna Kozioł

dr Anna Kozioł - dyplomowana nauczycielka języka angielskiego, redaktorka, autorka. Współtworzyła Informator o egzaminie maturalnym z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z testowaniem i pomiarem językowym, prowadziła badania empiryczne dotyczące czynników indywidualnych oraz społecznych i ich roli w procesie osiągania sukcesu językowego. Prelegentka na licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, gdzie prezentowała wyniki swoich badań oraz dzieliła się doświadczeniami związanymi z pracą z uczniem. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń poświęconych metodologii nauczania języka obcego i testowaniu umiejętności językowych, w tym szkoleń zagranicznych w Anglii i w Szkocji.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w webinarium


E-mail z linkiem do webinarium zostanie wysłany 28.03.2023 r.
Prosimy o sprawdzenie wszystkich folderów w poczcie.
Zalecamy skorzystanie z przeglądarki Google Chrome.


 

Wróć do sekcji Wydarzenia