Strona główna Centrum Szkoleń PWN Eksperci Język angielski Metodyka i pedagogika Rozwój osobisty

 

Future perfect through the past

Nowoczesne nauczanie a techniki z dawnych lat

O tym, jak skutecznie używać zapomnianych technik i metod nauczania języka.

 

 

Po przeczytaniu tytułu webinarium myślisz, że będzie mowa wyłącznie o gramatyce? Nic bardziej mylnego! Dr Piotr Steinbrich opowie o aspektach języka, które wykraczają poza jego formalny wymiar. Nowoczesne nauczanie – czy może korzystać z dorobku nauczycieli z dawnych lat? 

 

 

Czego dowiesz się, oglądając nagranie?

  • Przypomnisz sobie lub poznasz różne metody i podejścia do nauczania z mniej lub bardziej odległej przeszłości.
  • Dowiesz się, które z dawnych technik mogą okazać się przydatne we współczesnym nauczaniu.
  • Prowadzący rozwinie zagadnienie eklektyzmu w nowoczesnej dydaktyce, aby pomóc Ci zrozumieć, które techniki stosowane w różnych podejściach do nauczania warto przenieść do własnej klasy.
  • Dołączysz do fascynującej podróży w przeszłość, aby w pełni zrozumieć aktualne podejście komunikacyjne w nauczania języka angielskiego i uzupełnić je według własnych potrzeb.

 

 

 

dr Piotr Steinbrich

Ekspert nauczania – szkolił rzesze anglistów nie tylko w Polsce, ale również w większości krajów europejskich, Azji i Ameryce Południowej. Prezentowane przez niego innowacyjne techniki nauczania, modyfikacje znanych metod i ciekawe pomysły odmieniają codzienną pracę nauczycieli. Jego umiejętności zostały docenione przez stowarzyszenia IATEFL i PASE, na których konferencjach regularnie bywa prelegentem. Swoją wiedzą dzieli się również publikując materiały dydaktyczne dla różnych grup wiekowych i na różnych poziomach biegłości oraz artykuły metodyczne dla nauczycieli, artykuły naukowe oraz książki (współredagowane) z zakresu lingwistyki stosowanej i akwizycji drugiego języka.

Aby uzyskać dostęp do treści i materiałów, zaloguj się.

Masz już konto? Zaloguj się