ROZWÓJ OSOBISTY

Strona główna Centrum Szkoleń PWN  Eksperci  Szkolenia dla anglistów  Metodyka i pedagogika

 

Tylko od Ciebie zależy, jak wygląda Twoje życie, co będzie dla Ciebie najlepsze i czego potrzebujesz. Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów, którzy podpowiedzą Ci, jak radzić sobie z trudnościami, zadbać o swój dobrostan i rozwój. Już dziś zdobądź cenne umiejętności, które przydadzą Ci się zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

 

 

Storytelling, czyli jak trafiać do umysłów i serc

Stwórz i wykorzystaj opowieści w pracy nauczyciela


Adam Pioch

 

Obejrzyj

 

 

Najpierw TY, czyli jak budować dobrostan w trudnych czasach

Praktyczne porady, które pomogą Ci zmienić Twoje życie! 


dr Ewa Jarczewska-Gerc

 

Obejrzyj

 


Nie czuję, że się stresuję, czyli
jak poradzić sobie ze stresem

O stresie w życiu i w pracy nauczyciela

 

Marta Młyńska

 

Obejrzyj

 

 

Skuteczna komunikacja, czyli jak mówić, by osiągnąć cel

Naucz się mówić tak, by Twoje słowa
były wysłuchane, zrozumiane i respektowane!

Ewa Błaszczak

 

Obejrzyj

 

 

Oswajanie stresu w praktyce

Pomóż uczniom pokonać stres egzaminacyjny.
Wykorzystaj do tego praktyczne scenariusze warsztatów.

 

Marta Młyńska

 

Pobierz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Eksperci

 

dr Ewa Jarczewska-Gerc

Posiada 17 lat doświadczenia zawodowego jako wykładowca, trener i badacz. Prowadzi warsztaty, szkolenia, wykłady oraz indywidualne konsultacje psychologiczne.  Specjalizuje się w psychologii motywacji, realizuje zajęcia dydaktyczne w następujących obszarach: motywowanie, efektywne i wytrwałe osiąganie celów, zarzadzanie stresem, czasem, nastrojem, energią, trening mentalny (symulacje mentalne, kontrastowanie mentalne, intencje implementacyjne), budowanie dobrostanu i poczucia szczęścia oraz zdrowy styl życia, prężność psychiczna, profilaktyka zdrowia psychicznego. Jest wykładowcą na studiach podyplomowych: Praktyczna psychologia motywacji. (Trening symulacji mentalnych, Warsztaty wytrwałości i radzenia sobie ze stresem), Psychodietetyka (Trening mentalny w procesie zmiany nawyków żywieniowych) i Job-coaching (Podstawy psychologii rozwojowej i motywacji). W latach 2002-2003 stypendystka w Indiana University of Pennsylvania w Stanach Zjednoczonych.

Adam Pioch

Jego życie jest opowieścią – bo tematowi storytellingu poświęcił całe lata. Zarówno jako praktyk – autor opowieści, współautor książek (np. podręcznika akademickiego „Narratologia”, kompendium wiedzy o marketingu „Biblia e-biznesu” część 2 i 3), jak i teoretyk.  Doceniany za swoje wystąpienia w tym zakresie, został czterokrotnie wybrany najlepszym wykładowcą na kierunku Executive MBA WSB Wrocław za zajęcia ze „Storytellingu w Biznesie”.  Jego autorskie szkolenie „Storytelling Power – business & life” przyciąga tłumy chętnych, którzy chcą poznać moc słowa w praktyce. Szkoli również młode pokolenia jako wykładowca akademicki. Osiągnął najwyższy możliwy poziom umiejętności z zakresu wystąpień publicznych i liderstwa organizacji Toastmasters International, za co został wyróżniony certyfikatem DTM. Prywatnie interesuje się… opowieściami, a konkretnie powieściami grozy.

 

Marta Młyńska

Germanistka, trenerka, szkoleniowczyni, coachka, metodyczka, eduentuzjastka, edukatorka, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego, nauczycielka dyplomowana, wykładowczyni, finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018, Członkini Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050, nagrała podcasty na aplikację Diet & Training by Ann Anny Lewandowskiej, laureatka  konkursów o zasięgu ogólnopolskim, m.in. „Deutsch hat Klasse” i „Schule im Wandel”,  stypendystka Goethe Institut w Warszawie, egzaminatorka maturalna, autorka wielu publikacji z obszaru oświaty i edukacji, tworzy materiały dydaktyczne i autorskie kursy, organizuje i prowadzi szkolenia, webinary oraz konferencje, przemawia na eventach edukacyjnych, wspomaga szkoły w rozwoju, współpracuje z instytucjami oświatowymi i biznesem, wspomaga szkoły w rozwoju, ambasadorka programów Be. Eco i Be. Net, programów Fundacji Digital University: Be. Eco i Be. Net


Ewa Błaszczak

Ekspertka komunikacji, która inspiruje, angażuje i zaraża energią. Pracuje z liderami i zespołami z całego świata – od Kanady, poprzez Europę, aż po Australię. Jest profesjonalną mówczynią, specjalizuje się w komunikacji, angażowaniu, innowacyjności i zwinnym zarządzaniu (agile). Napisała 7 poczytnych książek z zakresu samorozwoju (m.in. Mówmy do siebie jak ludzie. Komunikacyjny detoks, Mądry rozwój. Weź swoje życie w swoje ręce, Angażujący lider). TEDx Speakerka, wykładowczyni programów Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego.