METODYKA I PEDAGOGIKA

Strona główna Centrum Szkoleń PWN   Eksperci  Szkolenia dla anglistów  Rozwój osobisty

 

Webinaria pełne wiedzy, pomysłów i praktycznych porad – dzięki nim wzbogacisz swój warsztat pracy, zainspirujesz się, rozszerzysz i usystematyzujesz informacje na temat nauczania. Nasi eksperci to doświadczeni nauczyciele, którzy od lat prowadzą konferencje i szkolą kolegów po fachu. Skorzystaj z ich wiedzy.

 

Stres ucznia w szkole.
Jak sobie z nim radzić?

Czym objawia się stres w szkole i jakie są techniki,
by go zniwelować?

Marta Płochocka

 

Obejrzyj

 

 

 

Jak zmotywować ucznia
do pracy? Prawda i mity

Dobre sposoby na motywację, techniki skutecznego
nauczania, wskazówki, jak nie należy postępować.

Marta Płochocka

 

Obejrzyj

 

 

Dziecko w sieci
– szansa czy zagrożenie?

Pomóż swoim uczniom bezpiecznie funkcjonować w sieci
w obliczu czekających tam zagrożeń.


Marta Płochocka

 

Obejrzyj

 

 

Oswajanie stresu w praktyce

Pomóż uczniom pokonać stres egzaminacyjny.
Wykorzystaj do tego praktyczne scenariusze warsztatów.

 

Marta Młyńska

 

Pobierz

 

 

 

 

 


 

Eksperci

 

Marta Płochocka-Stolarska

Nauczycielka, dla której wykonywana praca jest spełnieniem marzeń z dzieciństwa. Z pasją poświęca się psychologii jako terapeutka dzieci i młodzieży oraz terapeutka integracji sensorycznej. Znana jest ze swoich szkoleń dotyczących m.in. motywowania uczniów czy pomocy w pokonywaniu różnorakich trudności – zarówno w nauce, jak i w życiu prywatnym uczniów. Jej zaangażowanie zostało szczególnie docenione w 2021 roku, gdy otrzymała tytuł Nauczyciela Roku Województwa Mazowieckiego. 

Marta Młyńska

Germanistka, trenerka, szkoleniowczyni, coachka, metodyczka, eduentuzjastka, edukatorka, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego, nauczycielka dyplomowana, wykładowczyni, finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018, Członkini Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050, nagrała podcasty na aplikację Diet & Training by Ann Anny Lewandowskiej, laureatka  konkursów o zasięgu ogólnopolskim, m.in. „Deutsch hat Klasse” i „Schule im Wandel”,  stypendystka Goethe Institut w Warszawie, egzaminatorka maturalna, autorka wielu publikacji z obszaru oświaty i edukacji, tworzy materiały dydaktyczne i autorskie kursy, organizuje i prowadzi szkolenia, webinary oraz konferencje, przemawia na eventach edukacyjnych, wspomaga szkoły w rozwoju, współpracuje z instytucjami oświatowymi i biznesem, wspomaga szkoły w rozwoju, ambasadorka programów Be. Eco i Be. Net, programów Fundacji Digital University: Be. Eco i Be. Net