Strona główna Centrum Szkoleń PWN Eksperci Język angielski Metodyka i pedagogika Rozwój osobisty

 

Oswajanie stresu w praktyce

 

Dwa scenariusze warsztatów i garść praktycznych porad – oto kompendium wiedzy, dzięki której pomożesz uczniom pokonać egzaminacyjny stres.

 

 

Czy zastanawiasz się, co możesz zrobić, by Twoi uczniowie i uczennice nie stresowali się tuż przed egzaminem? Chcesz pomóc Twoim podopiecznym walczyć z często paraliżującym uczuciem strachu pojawiającym się w sytuacji stresowej? Szukasz sprawdzonych metod, które ujarzmią pojawiającą się podczas egzaminu panikę? Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś(-eś) „tak” to nie zastanawiaj się i pobierz ebook autorstwa Marty Młyńskiej! 

 

 

Co znajdziesz w ebooku?

  • Dwa praktyczne scenariusze wyjątkowych zajęć, które wspomogą Twoich uczniów i Twoje uczennice w przeformułowaniu definicji stresu i zrozumieniu jego mobilizującej i wspierającej roli w życiu człowieka.
  • Zestaw porad i sprawdzonych narzędzi, które zapewnią młodzieży poczucie spokoju w trakcie egzaminu. Spokojny uczeń spokojnie zda każdy egzamin!
  • Dwa artykuły, które pozwolą zrozumieć Ci, czym tak naprawdę jest stres oraz jak żyć i postępować, by skutecznie z nim walczyć.

 

 

Marta Młyńska

Germanistka, trenerka, szkoleniowczyni, coachka, metodyczka, eduentuzjastka, edukatorka, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego, nauczycielka dyplomowana, wykładowczyni, finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018, Członkini Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050, nagrała podcasty na aplikację Diet & Training by Ann Anny Lewandowskiej, laureatka  konkursów o zasięgu ogólnopolskim, m.in. „Deutsch hat Klasse” i „Schule im Wandel”,  stypendystka Goethe Institut w Warszawie, egzaminatorka maturalna, autorka wielu publikacji z obszaru oświaty i edukacji, tworzy materiały dydaktyczne i autorskie kursy, organizuje i prowadzi szkolenia, webinary oraz konferencje, przemawia na eventach edukacyjnych, wspomaga szkoły w rozwoju, współpracuje z instytucjami oświatowymi i biznesem, wspomaga szkoły w rozwoju, ambasadorka programów Be. Eco i Be. Net, programów Fundacji Digital University: Be. Eco i Be. Net

Aby pobrać materiał, zaloguj się lub zarejestruj.

Pobierz