Strona główna Centrum Szkoleń PWN Eksperci Język angielski Metodyka i pedagogika Rozwój osobisty

 

Najpierw TY, czyli jak budować dobrostan w trudnych czasach

Praktyczne porady, które pomogą Ci zmienić Twoje życie! 

 

 

Zadbaj o siebie z PWN! Wysłuchaj szkolenia prowadzonego przez psycholog dr Ewę Jarczewską-Gerc. Bogate doświadczenie uczyniło ją specjalistką w dziedzinie budowania dobrostanu, a jej rady dotyczące motywacji, zarządzania stresem i czasem uchroniły już wielu nauczycieli przed wypaleniem zawodowym. 

 

 

Czego dowiesz się, oglądając nagranie?

  • Jak prawidłowo zdiagnozować kryzys we własnym życiu oraz co się z nim wiąże – zagrożenia i szanse.
  • Jak skutecznie pokonywać trudności.
  • Jakie są metody na świadome budowanie odporności psychicznej oraz narzędzia do odbudowywania i ochrony zasobów psychofizycznych w obliczu problemów.
  • Czym jest dobrostan i jak go osiągnąć.
  • Jaka droga prowadzi do wypalenia – poczucia zniechęcenia i braku energii do działania.
  • Jak szybko i łatwo radzić sobie z nagłym stresem i napięciem.

 

 

 

dr Ewa Jarczewska-Gerc

Posiada 17 lat doświadczenia zawodowego jako wykładowca, trener i badacz. Prowadzi warsztaty, szkolenia, wykłady oraz indywidualne konsultacje psychologiczne. 

Specjalizuje się w psychologii motywacji, realizuje zajęcia dydaktyczne w następujących obszarach: motywowanie, efektywne i wytrwałe osiąganie celów, zarzadzanie stresem, czasem, nastrojem, energią, trening mentalny (symulacje mentalne, kontrastowanie mentalne, intencje implementacyjne), budowanie dobrostanu i poczucia szczęścia oraz zdrowy styl życia, prężność psychiczna, profilaktyka zdrowia psychicznego.

Jest wykładowcą na studiach podyplomowych: Praktyczna psychologia motywacji. (Trening symulacji mentalnych, Warsztaty wytrwałości i radzenia sobie ze stresem), Psychodietetyka (Trening mentalny w procesie zmiany nawyków żywieniowych) i Job-coaching (Podstawy psychologii rozwojowej i motywacji). W latach 2002-2003 stypendystka w Indiana University of Pennsylvania w Stanach Zjednoczonych.

Aby uzyskać dostęp do treści i materiałów, zaloguj się.

Masz już konto? Zaloguj się